Infocentrum (Po - Pi: 9:00 – 16:30)
SR: 0948 550 770
bellness@bellness.sk
ČR: 222 553 449
bellness@bellness.cz

COSTA SERENA

COSTA SERENA

Luxusný plávajúci hotel COSTA SERENA
Costa Serena je moderná a elegantná loď postavená v roku 2007. Priestranné paluby majú panoramatické výhľady a hlavným motívom je odkaz klasických a súčastných umeleckých diel. Na dekoráciach interiérov sa podielali svetovo známi umelci. Serena je tiež loďou športu a relaxácie. Dvojposchodový športový areál s bazénom uprostred sa rozprestiera na ploche skoro 2000 m². Komfortné kajuty a apartmá Samsara majú priamy prístup do kúpeľov.

Pobyty:

Ubytovanie: loď

Na lodi sa nachádza 1500 kajút, z toho 505 s balkónom,  58 apartmá s balkónom a 12 apartmá s priamym vstupom do spa.

Vybavenie vnútorných a vonkajších kajút: 2 pevné lôžka, prístelky-rozkladacie sofa alebo horné sklápacie lôžka, regulovateľná klimatizácia, SAT TV, rádio, minibar, šatníková skriňa,  kozmetický stolík, telefón s možnosťou medzinárodných hovorov, fén na vlasy, trezor, kúpeľňa so sprchou a WC. Apartmán majú naviac hydromasážnu vaňu, župany, papuče  a špeciálny servis. Rozmery kajút a apartmánov: 14-23 "m 2 " , apartmá 29-51 "m 2 " . U všetkých typov je zaistený 24hodinový kajutový servis.

Stravovanie: plná penzia Jedlo je podávané 5x denne, hlavné jedlá sa skladajú z 5 chodov a sú podávanú v obslužnej reštaurácií. Ponuka je z talianskej a medzinárodnej kuchyne. Možnosť diéty (treba nahlásiť pri rezervácií plavby ) a vegetariánskej  stravy. Počas celého dňa je v samoobslužnej reštaurácií široká ponuka jedál formou švédskych stolov. Podávajú sa tu raňajky, desiaty, olovranty, obedy a pizza v dobe večere. Večerné stolovanie  s obsluhou začína cca v 19.00 alebo v 21.00 hod. v hlavnej reštaurácií. Pre gala večery je pripravované slávnostné menu. Súčasťou jedného gala večeru je i veľký polnočný bufet, podávaný v horných palubách.

Vybavenie lode: 5 reštaurácií vč. á la carte Club Bacco a Samsara Restaurant, 13 barov vč. Cognac & Cigar baru, 4 bazény - dva so zaťahavacou strechou a jeden pre deti, 5 víriviek a tobogán, viacúčelové športové ihrisko, vonkajšia bežecká dráha o dĺžke 170 m, kúpeľný Samsara Spa na ploche 6000 m2 zahŕňajúci  fitness centrum na dvoch palubách, telocvičňu,, relaxačný salón, finsku saunu, parný kúpeľ, trojpodlažné divadlo, kasíno, diskotéka, internetová kaviareň, herňa, nákupné centrum, detský klub, F1 simulátor, veľkoplošná obrazovka na palube pri bazéne.

 

Odporúčame pobyty

Referencie od klientov

Veľmi pekne ďakujeme za sprostredkovanie tohto rodinného výletu, nemáme žiadne výhrady. Bolo to…
PRAHA, ZOO+Aqua Palace

Dobrý deň,chceli by sme sa poďakovať v mene našich rodičov, ktorým sme u vás zakúpili víkendový…
BRUSNO, Hotel Poľana

Všetky referencie »

Newsletter do e-mailu

Aktuálne akcie či zľavy a novinky priamo do vášho e-mailu! Zadajte vašu e-mailovú adresu a zaregistrujte sa.

ÚvodDestinácieKúpeleWellness / relaxRodiny s deťmiSenioriPlavby loďouVíkendovéLast minutePobytyObchodné podmienkyMapa stránokKontakt

© 2011 Bellness.sk. Všetky práva vyhradené.
Webdesign od KREA.