Infocentrum (Po - Pi: 9:00 – 16:30)
SR: 0948 550 770
bellness@bellness.sk
ČR: 222 553 449
bellness@bellness.cz

Hotel Alexandria ****

Hotel Alexandria ****

V centre kúpeľného mesta sa nachádza nový luxusný hotelový komplex ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotel s najväčším a najmodernejším wellness centrom v Luhačoviciach . Dve prepojené budovy - dva svety . Pôvodná budova hotela nezapiera svoj ​​zrod v tridsiatych rokoch minulého storočia . Atmosféru tohto obdobia nesie aj noblesný Francúzska reštaurácia a Nočný klub , ktoré neodmysliteľne patrí k bohatej histórii hoteli Alexandria .

Pobyty:
 
ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotel Vás očarí svojou krásou a moderným poňatím , bez toho, aby stratil pôvodný lesk a slávu .
Hlavná budova hotela ponúka izby v štýle tridsiatych rokov minulého storočia , ktoré poskytujú všetok komfort a pohodlie . Izby modernej časti hotela sú vyzdobené replikami suvenírov Alexandra Veľkého , ktorého meno nová hotelová časť nesie .
Izby sú vybavené TV / SAT , telefónom , bezplatným káblovým pripojením na internet , trezorom a minibarom . Izby v hlavnej budove hotela av poslednom poschodí novej ubytovacej časti majú klimatizáciu .
 
V reštaurácii pre hotelových hostí si vyberiete zo širokej ponuky jedál i ľahkých pokrmov . Poteší vaše chuťové bunky a zároveň prospejú vášmu zdraviu . Výborné jedlo a príjemnú obsluhu si vychutnáte aj v štýlovej Francúzskej reštaurácii . Niektoré špeciality tunajšej kuchyne čašníci dokončujú či flambujú priamo pri stole .
 
K hotelu Alexandria patrí proklamovaný Night club s atmosférou 30. rokov minulého storočia . Komorné priestory klubu možno využiť aj ako separátne meeting room .
Nová , moderná hotelová časť reprezentuje súčasnú generáciu najmodernejších európskych kúpeľov . Nájdete tu hneď dve podlažia veľkoryso riešeného wellness centra v štýle starorímskych kúpeľov . Nádhernému priestoru prvého podlažia dominuje bazén s dvoma zlatými svetielkujúcimi slnku na dne , vodným zálivom , masážnymi tryskami po obvode a dvomi protiprúdy . Druhé podlažie je inšpirované starogréckym motívom labyrintu . Ocitnete sa v prostredí rozličných vôní a farieb , kde môžete vyskúšať kúpele rôznych teplôt a prísad - parný kúpeľ , bylinkovú kúpeľ , soľnú kúpeľ , laconium , odpočívať vo fínskej saune či orientálny parnom kúpeli Rasul . Súkromie nájdete v privátnom wellness .
 
V luxusnom wellness centre , do ktorého majú hoteloví hostia zdarma voľný vstup , nájdete nerušený odpočinok rovnako tak ako štipku skryté mágie .
Tradičné kúpeľné procedúry ( uhličité kúpele v prírodnej liečivej minerálnej vode , hydromasážne a perličkové kúpele , rašelinové obklady , liečebné masáže a drenáže ) , telové zábaly , peelingy a beauty služby sme zabalili do wellness balíčkov pre starostlivosť o Vaše zdravie , krásu tela i tváre . Krásu , opravdivosť a dokonalosť Vám prinesú luxusné SPA rituály Terrak , pri ktorých sú všetky súčasti ošetrenie s dokonalej harmónii .

Odporúčame pobyty

Referencie od klientov

S pobytom sme boli maximálne spokojní, na svoje si prišli aj deti aj naši rodičia.Hotel na vysokej…
SARVAR, Hotel Park Inn

Veľmi pekne ďakujeme za sprostredkovanie tohto rodinného výletu, nemáme žiadne výhrady. Bolo to…
PRAHA, ZOO+Aqua Palace

Všetky referencie »

Newsletter do e-mailu

Aktuálne akcie či zľavy a novinky priamo do vášho e-mailu! Zadajte vašu e-mailovú adresu a zaregistrujte sa.

ÚvodDestinácieKúpeleWellness / relaxRodiny s deťmiSenioriPlavby loďouVíkendovéLast minutePobytyObchodné podmienkyMapa stránokKontakt

© 2011 Bellness.sk. Všetky práva vyhradené.
Webdesign od KREA.