Infocentrum (Po - Pi: 9:00 – 16:30)
SR: 0948 550 770
bellness@bellness.sk
ČR: 222 553 449
bellness@bellness.cz

Hotel Alexandria ****

Hotel Alexandria ****

V centre kúpeľného mesta sa nachádza nový luxusný hotelový komplex ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotel s najväčším a najmodernejším wellness centrom v Luhačoviciach . Dve prepojené budovy - dva svety . Pôvodná budova hotela nezapiera svoj ​​zrod v tridsiatych rokoch minulého storočia . Atmosféru tohto obdobia nesie aj noblesný Francúzska reštaurácia a Nočný klub , ktoré neodmysliteľne patrí k bohatej histórii hoteli Alexandria .

Pobyty:
 
ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotel Vás očarí svojou krásou a moderným poňatím , bez toho, aby stratil pôvodný lesk a slávu .
Hlavná budova hotela ponúka izby v štýle tridsiatych rokov minulého storočia , ktoré poskytujú všetok komfort a pohodlie . Izby modernej časti hotela sú vyzdobené replikami suvenírov Alexandra Veľkého , ktorého meno nová hotelová časť nesie .
Izby sú vybavené TV / SAT , telefónom , bezplatným káblovým pripojením na internet , trezorom a minibarom . Izby v hlavnej budove hotela av poslednom poschodí novej ubytovacej časti majú klimatizáciu .
 
V reštaurácii pre hotelových hostí si vyberiete zo širokej ponuky jedál i ľahkých pokrmov . Poteší vaše chuťové bunky a zároveň prospejú vášmu zdraviu . Výborné jedlo a príjemnú obsluhu si vychutnáte aj v štýlovej Francúzskej reštaurácii . Niektoré špeciality tunajšej kuchyne čašníci dokončujú či flambujú priamo pri stole .
 
K hotelu Alexandria patrí proklamovaný Night club s atmosférou 30. rokov minulého storočia . Komorné priestory klubu možno využiť aj ako separátne meeting room .
Nová , moderná hotelová časť reprezentuje súčasnú generáciu najmodernejších európskych kúpeľov . Nájdete tu hneď dve podlažia veľkoryso riešeného wellness centra v štýle starorímskych kúpeľov . Nádhernému priestoru prvého podlažia dominuje bazén s dvoma zlatými svetielkujúcimi slnku na dne , vodným zálivom , masážnymi tryskami po obvode a dvomi protiprúdy . Druhé podlažie je inšpirované starogréckym motívom labyrintu . Ocitnete sa v prostredí rozličných vôní a farieb , kde môžete vyskúšať kúpele rôznych teplôt a prísad - parný kúpeľ , bylinkovú kúpeľ , soľnú kúpeľ , laconium , odpočívať vo fínskej saune či orientálny parnom kúpeli Rasul . Súkromie nájdete v privátnom wellness .
 
V luxusnom wellness centre , do ktorého majú hoteloví hostia zdarma voľný vstup , nájdete nerušený odpočinok rovnako tak ako štipku skryté mágie .
Tradičné kúpeľné procedúry ( uhličité kúpele v prírodnej liečivej minerálnej vode , hydromasážne a perličkové kúpele , rašelinové obklady , liečebné masáže a drenáže ) , telové zábaly , peelingy a beauty služby sme zabalili do wellness balíčkov pre starostlivosť o Vaše zdravie , krásu tela i tváre . Krásu , opravdivosť a dokonalosť Vám prinesú luxusné SPA rituály Terrak , pri ktorých sú všetky súčasti ošetrenie s dokonalej harmónii .

Odporúčame pobyty

Referencie od klientov

Veľmi pekne ďakujeme za sprostredkovanie tohto rodinného výletu, nemáme žiadne výhrady. Bolo to…
PRAHA, ZOO+Aqua Palace

V týchto kúpeloch som bol už 2x ale v Hoteli Rubín prvý a myslím, že aj budúci rok zavítam zrovna…
DUDINCE, Hotel Rubín

Všetky referencie »

Newsletter do e-mailu

Aktuálne akcie či zľavy a novinky priamo do vášho e-mailu! Zadajte vašu e-mailovú adresu a zaregistrujte sa.

ÚvodDestinácieKúpeleWellness / relaxRodiny s deťmiSenioriPlavby loďouVíkendovéLast minutePobytyObchodné podmienkyMapa stránokKontakt

© 2011 Bellness.sk. Všetky práva vyhradené.
Webdesign od KREA.