Infocentrum (Po - Pi: 9:00 – 16:30)
SR: 0948 550 770
bellness@bellness.sk
ČR: 222 553 449
bellness@bellness.cz

Hotel Bránica****

Hotel Bránica****

Hotel Bránica**** sa nachádza 22 km od krajského mesta Žilina, smerom na turisticky atraktívnu oblasť Slovenska – Terchovskú dolinu. Lokalitu obklopujú Kysucké vrchy a hrebene Malej Fatry. Táto oblasť poskytuje široké možnosti rekreácie, turistiky a športu. Turistické trasy vedú hlavne do Malej Fatry. Do hotela je dobré dopravné spojenie. Časté autobusové spojenie do Žiliny (17 km) a do Vrátnej doliny (10 km) robí z tejto lokality dostupnú a atraktívnu oblasť.

Pobyty:

Hotel**** Bránica ponúka kvalitné služby v oblasti ubytovania, gastronómie, oddychu a športu. Štýlové zariadenie hotela, široká ponuka služieb, možnosť aktívneho odpočinku v interiéri ako aj v exteriéri hotela, určite zaujme a uspokojí aj náročného návštevníka tejto zaujímavej časti Slovenska.

UBYTOVANIE:

Hotel disponuje ubytovacou kapacitou 58 lôžok, 4 prísteliek a 2 detské postieľky (pre deti do 3 rokov). Izby sú štrukturované nasledovne: 24 dvojlôžkových, 1 trojlôžková, 2 apartmány a 1 rodinná izba pre 4 osoby. V ponuke sú lôžka spoločné aj samostatné. Dokonalé pohodlie izieb a pohodu v nich zabezpečujú samostatné kúpeľne a WC. Časť izieb je vybavená vaňou, druhá časť sprchovacím kútom, podľa individuálnych požiadaviek hostí.

Izby hotela poskytujú komfort, ktorý je zárukou príjemne a pokojne stráveného pobytu. Každá izba je vybavená televíznym prijímačom so satelitným príjmom, rádiom, telefónnym prístrojom, elektronickým trezorom a minibarom. V izbách je možné pripojenie na internet pomocou vlastného prenosného počítača hotelového hosťa.

Na prvom poschodí sa nachádza apartmán a izba umožňujúca pobyt imobilným hosťom.

 • Check in - 14:00
 • Check out - 11:00

V celom hoteli poskytujeme pre našich hostí bezdrotové pripojenie na internet (predpokladom je vlastný notebook).

STRAVOVANIE:

Samozrejmosťou príjemného pobytu v našom hoteli je kvalitná strava a perfektná obsluha. S oboma sa naši hostia môžu stretnúť v hotelovej reštaurácii, kaviarni a tiež letnej terase, ktorá je ich súčasťou.

Pre ubytovaných hostí ponúkame možnosť stravovania vo forme:
 • polpenzie za 10,00 € /osobu/deň alebo
 • plnej penzie za 19,00€ /osoba/deň

Hotel Bránica**** ponúka možnosť príjemného posedenia a široký sortiment gastronomických špecialít domácej i medzinárodnej kuchyne. Jedinečnou ponukou kvalitných vín určite uspokojíme aj toho najnáročnejšieho gurmána.
Kaviareň, okrem bežných alkoholických a nealkoholických nápojov i kvalitnej kávy, ponúka pestrú škálu zákuskov, ovocných a zmrzlinových pohárov.

Na objednávku do 24 hodín Vám ponúkame pečené prasiatko, jahňa, hus a kačku.

WELLNESS CENTRUM

Okrem relaxácie pohybom na čerstvom vzduchu v čistom horskom prostredí ponúka hotel ako doplnok aj možnosť regenerácie vo wellness centre s nerezovým bazénom.

 • bazén
 • plytký bazén
 • 2 x jacuzzi
 • finska sauna
 • rímska sauna
 • soľná sauna
 • aroma sauna
 • aztécka sauna
 • infra sauna
 • parná sauna
 • hydromasážna vaňa
 • hydromasážny box
 • solárium

Wellness centrum je otvorené od 17:00 do 21:30 hod. Je potrebné sa dopredu nahlásiť (min. 6 osôb na 1 vstup). V čase od 15:00 do 17:00 je možný vstup do bazéna a jacuzzi.

Vstup do WELLNESS centra zahŕňa: bazén, plytký bazén, fínska sauna, parná sauna, aztécka sauna, rímska sauna, soľná sauna, bylinková sauna, infra sauna, ľadová jaskyňa, tepidárium, whirpool, Jacuzzi, hydromasážna vaňa, hydromasážny box.

FITNESS

Pre tých, ktorým okolité hory poskytli málo priestoru na aktívny odpočinok, sú v priestoroch hotela i v jeho najbližšom okolí k dispozícii dva tenisové kurty s umelým povrchom. Milovníci fitnes centier si môžu zacvičiť priamo v hoteli. Všetko, čo je pri aktívnom oddychu potrebné, nájdu hostia v požičovni športových potrieb. Zavŕšením príjemne stráveného dňa môže byť aj klasická masáž, dostupná všetkým hosťom. Fitness 2,40 € / osoba.

V blízkosti hotela sa nachádzajú dve futbalové ihriská s prírodnou trávnatou plochou.

DETSKÝ KÚTIK

Otvorili sme nový detský kútik, kde môžu Vaše ratolesti tráviť voľné chvíle. V detskom kútiku nájdete šmýklavsku s guličkovým bazénom, plyšové hračky, molitánové stavebnice, detské sedenie, omaľovávanky a detské knižky.

Priestory Hotela Bránica sú pokryté bezdrôtovým šírením internetového signálu Wi-Fi. Hosť sa môže pripojiť na internet prostredníctvom vlastného prenosného počítača. Pripojenie na internet poskytujeme hosťom bezplatne.

 

Odporúčame pobyty

Referencie od klientov

S pobytom sme boli maximálne spokojní, na svoje si prišli aj deti aj naši rodičia.Hotel na vysokej…
SARVAR, Hotel Park Inn

V týchto kúpeloch som bol už 2x ale v Hoteli Rubín prvý a myslím, že aj budúci rok zavítam zrovna…
DUDINCE, Hotel Rubín

Všetky referencie »

Newsletter do e-mailu

Aktuálne akcie či zľavy a novinky priamo do vášho e-mailu! Zadajte vašu e-mailovú adresu a zaregistrujte sa.

ÚvodDestinácieKúpeleWellness / relaxRodiny s deťmiSenioriPlavby loďouVíkendovéLast minutePobytyObchodné podmienkyMapa stránokKontakt

© 2011 Bellness.sk. Všetky práva vyhradené.
Webdesign od KREA.