Infocentrum (Po - Pi: 9:00 – 16:30)
SR: 0948 550 770
bellness@bellness.sk
ČR: 222 553 449
bellness@bellness.cz

Hotel Flóra **

Hotel Flóra **

Hotel FLÓRA sa nachádza v okrajovej časti kúpeľnej zóny mesta Dudince, v blízkosti Aquaparku s toboganmi a bazénom s minerálnou vodou. Dudince sú známe jednak výnimočnou liečivou vodou, ako aj tým, že majú na Slovensku najviac slnečných dní v roku.

Pobyty:

 

UBYTOVANIE: hotel ponúka zrekonštruované  izby jednolôžkové, dvojlôžkové  a apartmán. Všetky izby majú balkón, kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, TV, chladničku a telefón . V tomto hoteli je možnosť ubytovať sa so psom.

STRAVOVANIE: strava sa poskytuje v jedálni hotela, raňajky formou bufetových stolov, obed výberom z 3menu, pričom jeden druh je vždy bezmasitý. Večera sa podáva výberom minimálne z 2 menu. Zabezpečiť sa dá taktiež príprava diétnych i vegetariánskych jedál. V letných mesiacoch organizuje hotel 1xdo týždňa večeru, kde sa podávajú grilované jedlá v priestoroch letnej terasy.

HOTELOVÉ SLUŽBY:  pre všetkých ubytovaných hostí je k dispozícií hotelový bazén (28C) s letnou terasou a lehátkami. Súčasťou bazéna je sedací bazénik s 36C teplou vodou. V bazénovom komplexe je tiež možnosť saunovania, klasickej masáže ako aj whirpool. Pre športové vyžitie je k dispozícií udržiavaný antukový tenisový kurt s požičovňou tenisových rakiet a loptičiek, ako aj požičiavanie bicyklov. Na posedenie pri káve slúži hotelový bar s letnou terasou, kde sa cca 2x týždenne koná tanečná zábava so živou hudbou. Na recepcii je pre hostí zriadený  internet a pri hoteli je pre motorizovaných klientov strážené parkovisko (za poplatok).

PROCEDÚRY: v priestoroch hotela, pod dohľadom odborného lekára, poskytuje hotel liečebno-rehabilitačné procedúry, ktoré vykonáva kvalifikovaný zdravotnícky personál. Procedúry sú podávané na základe lekárskeho vyšetrenia a spravidla v pracovné dni. Podávajú sa: vodoliečebné procedúry (whirpool, perličkový a prísadový kúpeľ, cvičenie v bazéne), elektroliečba, masáže (klasická, športová, relaxačná, masáž chodidiel), lymfodrenáž, plynové injekcie, parafínové a rašelinové zábaly, skupinová a individuálna gymnastika)

 

Odporúčame pobyty

Referencie od klientov

Dobrý deň,chceli by sme sa poďakovať v mene našich rodičov, ktorým sme u vás zakúpili víkendový…
BRUSNO, Hotel Poľana

Veľmi pekne ďakujeme za sprostredkovanie tohto rodinného výletu, nemáme žiadne výhrady. Bolo to…
PRAHA, ZOO+Aqua Palace

Všetky referencie »

Newsletter do e-mailu

Aktuálne akcie či zľavy a novinky priamo do vášho e-mailu! Zadajte vašu e-mailovú adresu a zaregistrujte sa.

ÚvodDestinácieKúpeleWellness / relaxRodiny s deťmiSenioriPlavby loďouVíkendovéLast minutePobytyObchodné podmienkyMapa stránokKontakt

© 2011 Bellness.sk. Všetky práva vyhradené.
Webdesign od KREA.