Infocentrum (Po - Pi: 9:00 – 16:30)
SR: 0948 550 770
bellness@bellness.sk
ČR: 222 553 449
bellness@bellness.cz

Hotel Flóra **

Hotel Flóra **

Hotel FLÓRA sa nachádza v okrajovej časti kúpeľnej zóny mesta Dudince, v blízkosti Aquaparku s toboganmi a bazénom s minerálnou vodou. Dudince sú známe jednak výnimočnou liečivou vodou, ako aj tým, že majú na Slovensku najviac slnečných dní v roku.

Pobyty:

 

UBYTOVANIE: hotel ponúka zrekonštruované  izby jednolôžkové, dvojlôžkové  a apartmán. Všetky izby majú balkón, kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, TV, chladničku a telefón . V tomto hoteli je možnosť ubytovať sa so psom.

STRAVOVANIE: strava sa poskytuje v jedálni hotela, raňajky formou bufetových stolov, obed výberom z 3menu, pričom jeden druh je vždy bezmasitý. Večera sa podáva výberom minimálne z 2 menu. Zabezpečiť sa dá taktiež príprava diétnych i vegetariánskych jedál. V letných mesiacoch organizuje hotel 1xdo týždňa večeru, kde sa podávajú grilované jedlá v priestoroch letnej terasy.

HOTELOVÉ SLUŽBY:  pre všetkých ubytovaných hostí je k dispozícií hotelový bazén (28C) s letnou terasou a lehátkami. Súčasťou bazéna je sedací bazénik s 36C teplou vodou. V bazénovom komplexe je tiež možnosť saunovania, klasickej masáže ako aj whirpool. Pre športové vyžitie je k dispozícií udržiavaný antukový tenisový kurt s požičovňou tenisových rakiet a loptičiek, ako aj požičiavanie bicyklov. Na posedenie pri káve slúži hotelový bar s letnou terasou, kde sa cca 2x týždenne koná tanečná zábava so živou hudbou. Na recepcii je pre hostí zriadený  internet a pri hoteli je pre motorizovaných klientov strážené parkovisko (za poplatok).

PROCEDÚRY: v priestoroch hotela, pod dohľadom odborného lekára, poskytuje hotel liečebno-rehabilitačné procedúry, ktoré vykonáva kvalifikovaný zdravotnícky personál. Procedúry sú podávané na základe lekárskeho vyšetrenia a spravidla v pracovné dni. Podávajú sa: vodoliečebné procedúry (whirpool, perličkový a prísadový kúpeľ, cvičenie v bazéne), elektroliečba, masáže (klasická, športová, relaxačná, masáž chodidiel), lymfodrenáž, plynové injekcie, parafínové a rašelinové zábaly, skupinová a individuálna gymnastika)

 

Odporúčame pobyty

Referencie od klientov

S pobytom sme boli maximálne spokojní, na svoje si prišli aj deti aj naši rodičia.Hotel na vysokej…
SARVAR, Hotel Park Inn

Veľmi pekne ďakujeme za sprostredkovanie tohto rodinného výletu, nemáme žiadne výhrady. Bolo to…
PRAHA, ZOO+Aqua Palace

Všetky referencie »

Newsletter do e-mailu

Aktuálne akcie či zľavy a novinky priamo do vášho e-mailu! Zadajte vašu e-mailovú adresu a zaregistrujte sa.

ÚvodDestinácieKúpeleWellness / relaxRodiny s deťmiSenioriPlavby loďouVíkendovéLast minutePobytyObchodné podmienkyMapa stránokKontakt

© 2011 Bellness.sk. Všetky práva vyhradené.
Webdesign od KREA.