Infocentrum (Po - Pi: 9:00 – 16:30)
SR: 0948 550 770
bellness@bellness.sk
ČR: 222 553 449
bellness@bellness.cz

Hotel International****

Hotel International****

Hotel International**** je súčasťou golfového rezortu vo Veľkej Lomnici a poskytuje kvalitné a komplexné služby nielen golfistom počas celého roka. Elegantný, štýlový a vďaka svojej polohe priamo na golfovom ihrisku aj jedinečný hotel. Samotná stavba je navrhnutá tak, aby čo najviac vynikli danosti prostredia, v ktorom sa nachádza.
Výhľad na tatranské končiare je prakticky odvšadiaľ: z priestranného lobby baru s krbom, galérie s mini knižnicou, reštaurácie, letnej terasy, z izieb, konferenčných miestností a aj priamo z bazéna a wellness centra.

Pobyty:

Hotel je vzdialený len 14 km od letiska v Poprade, 40 km od hraníc s Poľskou republikou a 7 km od lyžiarskych svahov a turistických chodníkov v Tatranskej Lomnici. Spolu s golfovým ihriskom a ostatnými službami vytvára ideálne športovo-relaxačné zázemie v podhorí Vysokých Tatier.

Pre návštevníkov je  pripravených 28 štýlovo zariadených dvojposteľových izieb a 1 apartmán.

Izby sú vybavené TV prijímačom s rádiom a satelitným príjmom, telefónom, pripojením na internet, balkónom a minibarom. Vybrať si možno izbu s výhľadom na golfové ihrisko alebo na Lomnický štít a časť hrebeňa Vysokých Tatier. Všetky izby sú nefajčiarske. Jedna z izieb je špeciálne upravená pre potreby imobilných návštevníkov.

Profesionálne služby a atraktívne priestory vytvárajú ideálne podmienky na usporiadanie rôznych spoločenských podujatí, konferencií, seminárov a školení. Kapacita konferenčnej miestnosti pri kinosedení je 60 osôb, Indoor baru 35 osôb a VIP salónika ideálneho na rokovania 10 osôb. Prenájom konferenčných priestorov zahŕňa projektor, premietacie plátno, flipchart, konferenčnú mapu pre každého účastníka. V prípade záujmu zabezpečíme ozvučenie.

Pre hostí poskytujeme raňajky formou bufetových stolov, bezplatné pripojenie na internet, bezplatné parkovisko, neobmedzený vstup do  wellness centra

s vyhrievanými vnútorným a vonkajším bazénom s vírivkou, suchou, aromatickou parnou a infra saunami (po 15:00 hod.), tepidáriom, oddychovou miestnosťou, jacuzzi, ochladzovacím bazénikom, ľadovou drťou, tropickou sprchou, škótskou masážnou kabínou a ľadovým vedrom. Wellness centrum je otvorené denne v čase 7:00 – 22:00 (sauny po 15:00, pondelok od 12:00 hod.). V prípade záujmu je možné si vybrať zo širokej ponuky tradičných aj pravých thajských masáží, ktoré robia v hoteli thajské masérky.

V hoteli sa nachádza lobby bar s krbom a reštaurácia – oba s letnými terasami s výhľadom na Tatry a na golfové ihrisko. Lobby bar ponúka čerstvé dezerty a múčniky, ktoré pripravuje hotelová cukrárka.

Hotel International sa nachádza v strede 27-jamkového golfového ihriska Black Stork, A PGA Golf Course. Golfisti si na ihrisku môžu zahrať s 35% zľavou na green fee (poplatok za golfovú hru na ihrisku), trénovať na golfovom simulátore v indoor bare hotela alebo na tréningových plochách (driving range, chipping area, putting green, 3 PAR akadémia – vstup na tréningové plochy je bezplatný). Môžu sa oboznámiť s golfovou hrou počas golfovej akadémie alebo Dní otvorených dverí pod vedením skúsených inštruktorov, alebo si požičať palice a vyskúšať si golf na tréningových plochách sami.

V hoteli je možné za poplatok požičať si horské bicykle alebo paličky na Nordic Walking.

  

Odporúčame pobyty

Referencie od klientov

S pobytom sme boli maximálne spokojní, na svoje si prišli aj deti aj naši rodičia.Hotel na vysokej…
SARVAR, Hotel Park Inn

V týchto kúpeloch som bol už 2x ale v Hoteli Rubín prvý a myslím, že aj budúci rok zavítam zrovna…
DUDINCE, Hotel Rubín

Všetky referencie »

Newsletter do e-mailu

Aktuálne akcie či zľavy a novinky priamo do vášho e-mailu! Zadajte vašu e-mailovú adresu a zaregistrujte sa.

ÚvodDestinácieKúpeleWellness / relaxRodiny s deťmiSenioriPlavby loďouVíkendovéLast minutePobytyObchodné podmienkyMapa stránokKontakt

© 2011 Bellness.sk. Všetky práva vyhradené.
Webdesign od KREA.