Infocentrum (Po - Pi: 9:00 – 16:30)
SR: 0948 550 770
bellness@bellness.sk
ČR: 222 553 449
bellness@bellness.cz

Hotel Jurkovičův dům ****

Hotel Jurkovičův dům ****

Hotel s najkrajšou polohou v Luhačoviciach sa nachádza v samom srdci kúpeľov u kúpeľnej kolonády, v malebnom parku s liečivými prameňmi a fontánami. Rozsiahla rekonštrukcia zachovala domu ráz ľudovej secesie architekta D. Jurkoviča aj jeho pôvodnú krásu.

Pobyty:
 
Ponúka luxusné ubytovanie v izbách vybavených dobovým nábytkom, televízorom, telefónom, bezplatným káblovým pripojením na internet a minibarom. V kúpeľni je k dispozícii fén. V hotelovej reštaurácii sú podávané jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Samozrejmosťou je ponuka diétnych a vegetariánskych jedál. Raňajky a večere sú podávané formou bufetu, obedy potom výberom z menu. K posedenie pozýva aj útulne zariadený lobby bar či letná terasa.
Hotelovým hosťom sú k dispozícii služby recepcie, zmenárne, zadarmo prístup na internet a kaderníctvo.
 
Z kúpeľných procedúr hotel ponúka masáže (klasické, lávovými kameňmi, čokoládou, medom ...), kúpele perličkové, relaxačné s prísadami liečivých bylín, wellness kúpele s prísadami morských rias alebo exotického ovocia, SPA skrášľujúce rituály tela i tváre. Jedinečným zážitkom je prírodný uhličitý kúpeľ v pôvodnej "zlatej vani" v štýlovo zariadenej kúpeľnej kabíne. K relaxácii môžu hostia využiť vyhrievaného bazéna s masážnym programom a whirlpool, do ktorého majú voľný vstup. Saunu môžu hostia navštevovať za poplatok.

Odporúčame pobyty

Referencie od klientov

Veľmi pekne ďakujeme za sprostredkovanie tohto rodinného výletu, nemáme žiadne výhrady. Bolo to…
PRAHA, ZOO+Aqua Palace

S pobytom sme boli maximálne spokojní, na svoje si prišli aj deti aj naši rodičia.Hotel na vysokej…
SARVAR, Hotel Park Inn

Všetky referencie »

Newsletter do e-mailu

Aktuálne akcie či zľavy a novinky priamo do vášho e-mailu! Zadajte vašu e-mailovú adresu a zaregistrujte sa.

ÚvodDestinácieKúpeleWellness / relaxRodiny s deťmiSenioriPlavby loďouVíkendovéLast minutePobytyObchodné podmienkyMapa stránokKontakt

© 2011 Bellness.sk. Všetky práva vyhradené.
Webdesign od KREA.