Infocentrum (Po - Pi: 9:00 – 16:30)
SR: 0948 550 770
bellness@bellness.sk
ČR: 222 553 449
bellness@bellness.cz

Hotel Jurkovičův dům ****

Hotel Jurkovičův dům ****

Hotel s najkrajšou polohou v Luhačoviciach sa nachádza v samom srdci kúpeľov u kúpeľnej kolonády, v malebnom parku s liečivými prameňmi a fontánami. Rozsiahla rekonštrukcia zachovala domu ráz ľudovej secesie architekta D. Jurkoviča aj jeho pôvodnú krásu.

Pobyty:
 
Ponúka luxusné ubytovanie v izbách vybavených dobovým nábytkom, televízorom, telefónom, bezplatným káblovým pripojením na internet a minibarom. V kúpeľni je k dispozícii fén. V hotelovej reštaurácii sú podávané jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Samozrejmosťou je ponuka diétnych a vegetariánskych jedál. Raňajky a večere sú podávané formou bufetu, obedy potom výberom z menu. K posedenie pozýva aj útulne zariadený lobby bar či letná terasa.
Hotelovým hosťom sú k dispozícii služby recepcie, zmenárne, zadarmo prístup na internet a kaderníctvo.
 
Z kúpeľných procedúr hotel ponúka masáže (klasické, lávovými kameňmi, čokoládou, medom ...), kúpele perličkové, relaxačné s prísadami liečivých bylín, wellness kúpele s prísadami morských rias alebo exotického ovocia, SPA skrášľujúce rituály tela i tváre. Jedinečným zážitkom je prírodný uhličitý kúpeľ v pôvodnej "zlatej vani" v štýlovo zariadenej kúpeľnej kabíne. K relaxácii môžu hostia využiť vyhrievaného bazéna s masážnym programom a whirlpool, do ktorého majú voľný vstup. Saunu môžu hostia navštevovať za poplatok.

Odporúčame pobyty

Referencie od klientov

S pobytom sme boli maximálne spokojní, na svoje si prišli aj deti aj naši rodičia.Hotel na vysokej…
SARVAR, Hotel Park Inn

Veľmi pekne ďakujeme za sprostredkovanie tohto rodinného výletu, nemáme žiadne výhrady. Bolo to…
PRAHA, ZOO+Aqua Palace

Všetky referencie »

Newsletter do e-mailu

Aktuálne akcie či zľavy a novinky priamo do vášho e-mailu! Zadajte vašu e-mailovú adresu a zaregistrujte sa.

ÚvodDestinácieKúpeleWellness / relaxRodiny s deťmiSenioriPlavby loďouVíkendovéLast minutePobytyObchodné podmienkyMapa stránokKontakt

© 2011 Bellness.sk. Všetky práva vyhradené.
Webdesign od KREA.