Infocentrum (Po - Pi: 9:00 – 16:30)
SR: 0948 550 770
bellness@bellness.sk
ČR: 222 553 449
bellness@bellness.cz

Hotel Kaskáda**

Hotel Kaskáda**

V danom ubytovacom zariadení nájdete všetko potrebné pre svoj relax - priestorné a útulné izby, pohodlné ubytovanie, širokú ponuku služieb aquacentra, ústretový a prívetivý personál. Toto všetko si môžete užiť v pokojnej časti kúpeľného mesta Bojnice s bohatou históriou a krásnym prírodným prostredím, cca 15 minút pešo od historického centra so zámkom a ZOO .

Pobyty:

HOTEL KASKÁDA**, BOJNICE

Ubytovanie:

Pripravili sme pre Vás komfortné ubytovanie v 8 dvojlôžkových izbách a 8 apartmánoch s možnosťou prístelky. Dva z apartmánov sú rodinné s dvomi samostatnými spálňami, jeden apartmán je prispôsobený pre imobilných hostí. Celková kapacita ubytovania je 36 pevných lôžok a prísteliek. V každej izbe nájdete TV-SAT, rádio, telefón s priamou linkou, minubar a samozrejmosťou je pripojenie WiFi. Každá izba je vybavení kúpeľňou s WC, sprchou a vaňou ( apartmány ).

Reštaurácia:

Reštaurácia „Kontesa de Jean Ville“ má kapacitu 80 miest a je vhodná na usporiadanie rodinných a spoločenských udalostí – svadby, promócie, krstiny, plesy a iné slávnostné príležitosti.V tomto príjemnom prostredí, ktorého atmosféru dotvára krb, Vám ponúkame našu základnú stravovaciu službu – raňajky. V širokej ponuke švédskeho stola určite nájde každý to správne pre seba. Súčasťou reštaurácie je Zlatý salónik s kapacitou 25 osôb.

Aquacentrum:

Pre relax v aquacentre môžete využiť bazén s protiprúdom, solárium, saunu, bylinkové kade a hydromasážne vane. Vo fitness centre nájdete kvalitné stroje na cvičenie – súkromné prostredie malej telocvične vyhovuje predovšetkým menej odvážnym, ktorí neradi využívajú veľké fitness centrá.  Keďže k správnemu relaxu patrí určite masáž, k dispozícii sú Vám naši maséri so širokou ponukou kvalitných služieb.

 

 

 

Odporúčame pobyty

Referencie od klientov

S pobytom sme boli maximálne spokojní, na svoje si prišli aj deti aj naši rodičia.Hotel na vysokej…
SARVAR, Hotel Park Inn

Veľmi pekne ďakujeme za sprostredkovanie tohto rodinného výletu, nemáme žiadne výhrady. Bolo to…
PRAHA, ZOO+Aqua Palace

Všetky referencie »

Newsletter do e-mailu

Aktuálne akcie či zľavy a novinky priamo do vášho e-mailu! Zadajte vašu e-mailovú adresu a zaregistrujte sa.

ÚvodDestinácieKúpeleWellness / relaxRodiny s deťmiSenioriPlavby loďouVíkendovéLast minutePobytyObchodné podmienkyMapa stránokKontakt

© 2011 Bellness.sk. Všetky práva vyhradené.
Webdesign od KREA.