Infocentrum (Po - Pi: 9:00 – 16:30)
SR: 0948 550 770
bellness@bellness.sk
ČR: 222 553 449
bellness@bellness.cz

Hotel Liptov**

Hotel Liptov**

Horský hotel Liptov sa nacháza v nádhernom prostredí národného parku Nízke Tatry. Dáva Vám jedinečnú možnosť, či už v zime alebo v lete, zažiť nezabudnuteľnú dovolenku v najväčšom lyžiarskom stredisku Slovenska - Jasná Nízke Tatry. V blízkosti sa nachádzajú stanice lanovky Otupné, vzdialené 5 minút chôdze a Biela Púť vzdialená 8 minút chôdze.V tesnej blízkosti hotela sa tiež nachádza Vrbické pleso, ktoré hlavne v lete nadchne každého návštevníka. Okrem tradičnej turistiky a prehliadky jaskýň Demänovskej doliny je tu možnosť tráviť čas aj netradične, a to napríklad výhľadom na Tatry z vtáčej perspektívy vďaka paraglidingu, v stredisku sa tiež nachádza novo vybudovaný Bike Park s cyklotrasami všetkých obtiažností a mnoho ďalších atrakcií. Návštevníkom Hotela Liptov ponúkame okrem útulného ubytovania a kvalitnej kuchyne aj možnosť zábavy v nočnom aj dennom bare, pre rodiny s deťmi detský kútik a množstvo iných športových atrakcií.

Pobyty:
  • Žiadny pobyt nie je k dispozícii

Ubytovanie:

Hotel ponúka príjemné ubytovanie s možnosťou výberu z nasledovných troch typov izieb: Izba 2+1: Dvojpostelová izba s prístelkou. V rámci izby je aj samostatné sociálne zariadenie (umývadlo, vana, toaleta). Na izbe je aj TV pripojka, televizny prístroj dodáme na požiadanie.  Izba 4 "rodinná": Štvorpostelová izba s možnostou dodania prístelky. V rámci izby je aj samostatné sociálne zariadenie (umývadlo, vana, toaleta). Na izbe je aj TV pripojka, televizny prístroj dodáme na požiadanie. Izba "turistická": Štvorpostelová alebo trojpostelova izba s možnostou dodania prístelky. V rámci izby je umývadlo a samostatná kúpelňa na chodbe. Každá izba má tiež malý balkón.

Ponúkame možnost ubytovat sa aj s domácim zvieratkom za jednorázový poplatok 7 € na celý pobyt. Ubytovať sa môžete od 14:00 hod., odubytovať sa treba do 11:00hod. Každá načatá hodina po 11:00 v deň odchodu sa účtuje sumou 5,- Eur ak nie je vopred dohodnuté inak na recepcii hotela. Taktiež pri príchode sa účtuje vratná záloha za klúce v sume 10,- Eur. Pri príchode sa platí vopred v hotovosti. Neskoré príchody po 21:00 treba hlásiť vopred najneskôr do 16:00 v deň príchodu. V opačnom prípade si vyhradzujeme právo neohlásenú izbu po 21:00 znova predať.

Reštaurácia a bary:

Reštaurácia: Stravovacie služby na hoteli Vám ponúkame vo forme polpenzie. V prípade záujmu o plnú penziu je možné si ju dokúpiť na recepcii hotela. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov a večere pozostávajú z polievky, hlavného jedla a dezertu podľa aktuálneho menu.

Denný bar "Kôlňa": Po dobrom jedle si doprajte pohodlie v našom dennom bare Kôlňa pri šálke kávy. Nachádza sa v blízkosti recepcie v hotelovej hale. Privíta Vás príjemná obsluha a možno budete milo prekvapený širokým sortimentom alkoholických a nealkoholických nápojov a ich cenou. Počas horúceho dňa sa prídite osviežiť miešanými nápojmi alebo pivkom po náročnej turistike. Mysleli sme aj na zlé počasie a v tom prípade sa môžte zahriať napríklad vareným vínom. Počas letnej sezóny je bar otvorený 24 hodín.

Retro bar: Nočnú zábavu zabezpečuje náš Retro bar. Ten je známy v celej Jasnej vďaka svojej nezabudnuteľnej atmosfére. Počas zimnej sezóny sa tu konajú rôzne párty aj koncerty. Najlepšia zábava v Jasnej, to je Retro bar!

Altánok s krbom, ohnisko: Ak máte záujem o grilovačku alebo opekačku, pre všetkých ubytovaných hostí je k dispozícii ohnisko alebo naše "Humno" - krytý altánok s grilom. Je možné si ho rezervovať pre skupiny na súkromné akcie.

Šport a zábava:

Ak sa rozhodnete pre oddych na hoteli, neváhajte využiť množstvo atrakcií, ktoré ponúkame našim hosťom. Či už v interiéri hotela, kde sa nachádza horolezecká stena, biliard, šípky, ping pong, obrie človeče, pre našich najmenších hostí detský kútik a množstvo spoločenských hier. Pre hostí je tiež k dispozícii Wifi pripojenie zdarma. V hotelovej hale je taktiež hotelový prístupný počítač. V exteriéri hotela sa nachádza obrí šach. Vonku pri hoteli sa nachádzajú športové ihriská, funpark, detské ihrisko s bazénom, ohnisko aj krytý grill.V okolí je množstvo peších aj cyklistických trás, pre náročných cyklistov bike park priamo v stredisku a mnoho iných atrakcií. Taktiež Vám vieme zabezpečiť množstvo rôznych adrenalínových športov v okolí ako paragliding, rafting, zorbing a mnoho ďaľších.

Odporúčame pobyty

Referencie od klientov

S pobytom sme boli maximálne spokojní, na svoje si prišli aj deti aj naši rodičia.Hotel na vysokej…
SARVAR, Hotel Park Inn

Veľmi pekne ďakujeme za sprostredkovanie tohto rodinného výletu, nemáme žiadne výhrady. Bolo to…
PRAHA, ZOO+Aqua Palace

Všetky referencie »

Newsletter do e-mailu

Aktuálne akcie či zľavy a novinky priamo do vášho e-mailu! Zadajte vašu e-mailovú adresu a zaregistrujte sa.

ÚvodDestinácieKúpeleWellness / relaxRodiny s deťmiSenioriPlavby loďouVíkendovéLast minutePobytyObchodné podmienkyMapa stránokKontakt

© 2011 Bellness.sk. Všetky práva vyhradené.
Webdesign od KREA.