Infocentrum (Po - Pi: 9:00 – 16:30)
SR: 0948 550 770
bellness@bellness.sk
ČR: 222 553 449
bellness@bellness.cz

Hotel Liptov**

Hotel Liptov**

Horský hotel Liptov sa nacháza v nádhernom prostredí národného parku Nízke Tatry. Dáva Vám jedinečnú možnosť, či už v zime alebo v lete, zažiť nezabudnuteľnú dovolenku v najväčšom lyžiarskom stredisku Slovenska - Jasná Nízke Tatry. V blízkosti sa nachádzajú stanice lanovky Otupné, vzdialené 5 minút chôdze a Biela Púť vzdialená 8 minút chôdze.V tesnej blízkosti hotela sa tiež nachádza Vrbické pleso, ktoré hlavne v lete nadchne každého návštevníka. Okrem tradičnej turistiky a prehliadky jaskýň Demänovskej doliny je tu možnosť tráviť čas aj netradične, a to napríklad výhľadom na Tatry z vtáčej perspektívy vďaka paraglidingu, v stredisku sa tiež nachádza novo vybudovaný Bike Park s cyklotrasami všetkých obtiažností a mnoho ďalších atrakcií. Návštevníkom Hotela Liptov ponúkame okrem útulného ubytovania a kvalitnej kuchyne aj možnosť zábavy v nočnom aj dennom bare, pre rodiny s deťmi detský kútik a množstvo iných športových atrakcií.

Pobyty:
  • Žiadny pobyt nie je k dispozícii

Ubytovanie:

Hotel ponúka príjemné ubytovanie s možnosťou výberu z nasledovných troch typov izieb: Izba 2+1: Dvojpostelová izba s prístelkou. V rámci izby je aj samostatné sociálne zariadenie (umývadlo, vana, toaleta). Na izbe je aj TV pripojka, televizny prístroj dodáme na požiadanie.  Izba 4 "rodinná": Štvorpostelová izba s možnostou dodania prístelky. V rámci izby je aj samostatné sociálne zariadenie (umývadlo, vana, toaleta). Na izbe je aj TV pripojka, televizny prístroj dodáme na požiadanie. Izba "turistická": Štvorpostelová alebo trojpostelova izba s možnostou dodania prístelky. V rámci izby je umývadlo a samostatná kúpelňa na chodbe. Každá izba má tiež malý balkón.

Ponúkame možnost ubytovat sa aj s domácim zvieratkom za jednorázový poplatok 7 € na celý pobyt. Ubytovať sa môžete od 14:00 hod., odubytovať sa treba do 11:00hod. Každá načatá hodina po 11:00 v deň odchodu sa účtuje sumou 5,- Eur ak nie je vopred dohodnuté inak na recepcii hotela. Taktiež pri príchode sa účtuje vratná záloha za klúce v sume 10,- Eur. Pri príchode sa platí vopred v hotovosti. Neskoré príchody po 21:00 treba hlásiť vopred najneskôr do 16:00 v deň príchodu. V opačnom prípade si vyhradzujeme právo neohlásenú izbu po 21:00 znova predať.

Reštaurácia a bary:

Reštaurácia: Stravovacie služby na hoteli Vám ponúkame vo forme polpenzie. V prípade záujmu o plnú penziu je možné si ju dokúpiť na recepcii hotela. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov a večere pozostávajú z polievky, hlavného jedla a dezertu podľa aktuálneho menu.

Denný bar "Kôlňa": Po dobrom jedle si doprajte pohodlie v našom dennom bare Kôlňa pri šálke kávy. Nachádza sa v blízkosti recepcie v hotelovej hale. Privíta Vás príjemná obsluha a možno budete milo prekvapený širokým sortimentom alkoholických a nealkoholických nápojov a ich cenou. Počas horúceho dňa sa prídite osviežiť miešanými nápojmi alebo pivkom po náročnej turistike. Mysleli sme aj na zlé počasie a v tom prípade sa môžte zahriať napríklad vareným vínom. Počas letnej sezóny je bar otvorený 24 hodín.

Retro bar: Nočnú zábavu zabezpečuje náš Retro bar. Ten je známy v celej Jasnej vďaka svojej nezabudnuteľnej atmosfére. Počas zimnej sezóny sa tu konajú rôzne párty aj koncerty. Najlepšia zábava v Jasnej, to je Retro bar!

Altánok s krbom, ohnisko: Ak máte záujem o grilovačku alebo opekačku, pre všetkých ubytovaných hostí je k dispozícii ohnisko alebo naše "Humno" - krytý altánok s grilom. Je možné si ho rezervovať pre skupiny na súkromné akcie.

Šport a zábava:

Ak sa rozhodnete pre oddych na hoteli, neváhajte využiť množstvo atrakcií, ktoré ponúkame našim hosťom. Či už v interiéri hotela, kde sa nachádza horolezecká stena, biliard, šípky, ping pong, obrie človeče, pre našich najmenších hostí detský kútik a množstvo spoločenských hier. Pre hostí je tiež k dispozícii Wifi pripojenie zdarma. V hotelovej hale je taktiež hotelový prístupný počítač. V exteriéri hotela sa nachádza obrí šach. Vonku pri hoteli sa nachádzajú športové ihriská, funpark, detské ihrisko s bazénom, ohnisko aj krytý grill.V okolí je množstvo peších aj cyklistických trás, pre náročných cyklistov bike park priamo v stredisku a mnoho iných atrakcií. Taktiež Vám vieme zabezpečiť množstvo rôznych adrenalínových športov v okolí ako paragliding, rafting, zorbing a mnoho ďaľších.

Odporúčame pobyty

Referencie od klientov

Dobrý deň,chceli by sme sa poďakovať v mene našich rodičov, ktorým sme u vás zakúpili víkendový…
BRUSNO, Hotel Poľana

S pobytom sme boli maximálne spokojní, na svoje si prišli aj deti aj naši rodičia.Hotel na vysokej…
SARVAR, Hotel Park Inn

Všetky referencie »

Newsletter do e-mailu

Aktuálne akcie či zľavy a novinky priamo do vášho e-mailu! Zadajte vašu e-mailovú adresu a zaregistrujte sa.

ÚvodDestinácieKúpeleWellness / relaxRodiny s deťmiSenioriPlavby loďouVíkendovéLast minutePobytyObchodné podmienkyMapa stránokKontakt

© 2011 Bellness.sk. Všetky práva vyhradené.
Webdesign od KREA.