Infocentrum (Po - Pi: 9:00 – 16:30)
SR: 0948 550 770
bellness@bellness.sk
ČR: 222 553 449
bellness@bellness.cz

Hotel Minerál ****

Hotel Minerál ****

Hotel Minerál je moderný novootvorený štvorhviezdičkový hotel situovaný v centre mesta Dudince, v tesnej blízkosti kúpeľného areálu. Hotel prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a v súčasnosti ponúka 139 lôžok v príjemne zariadených izbách a apartmánoch. Hotel Minerál ako jediný hotel v Dudinciach disponuje klimatizovanými izbami. Môžete si tu vybrať pobyt podľa vlastnej chuti (relaxačný, víkendový, liečebný).

Pobyty:

HOTEL MINERÁL****

WELLNESS centrum:  suchá sauna, parná sauna, ochladzovací bazén, sprcha s karibskou búrkou, jacuzzi. Pre hostí ubytovaných v residence apartmáne ponúkame súkromné wellness, ktoré leží na 6.poschodí. Vychutnajte si jedinečný pohľad na celé kúpele z najvyššie položeného wellness v mestečku Dudince. Nachádza sa tu jacuzzi, fínska sauna, ležadlá na odpočívanie, sprcha a toaleta.

UBYTOVANIE:

JEDNOPOSTEĽOVÁ IZBA
kúpeľňa so sprchovacím kútom, fén, klíma, LCD televízor so satelitným príjmom, telefón, bezplatné pripojenie na internet, mini-bar, trezor a uzamykací kartový systém.

DVOJPOSTEĽOVÁ IZBA

kúpeľňa so sprchovacím kútom, fén, klíma, LCD televízor so satelitným príjmom, telefón, bezplatné pripojenie na internet, mini-bar, trezor a uzamykací kartový systém.

APARTMÁN

kúpeľňa so sprchovacím kútom a vaňou, fén, samostatne oddelené WC, klíma, LCD televízor, telefón, bezplatné pripojenie na internet, mini-bar, trezor a uzamykací kartový systém, balkón. 

RESIDENCE APARTMÁN

kúpeľňa so sprchovacím kútom a vaňou, fén, samostatne oddelené WC, klíma, LCD televízor, telefón, bezplatné pripojenie na internet, mini-bar, trezor a uzamykací kartový systém, terasa. Súkromné wellness (jacuzzi, fínska sauna, odpočíváreň, sprchy, toalety) prístupné len pre apartmánových hostí je najvyššie položené wellness v meste s jedinečným výhľadom na celý kúpeĺný areál. 

Všetky izby ako aj ostatné priestory hotela sú nefajčiarske. Pre Váš väčší pocit bezpečia a pokojnejší pobyt sú všetky spoločenské priestory monitorované nonstop kamerovým systémom. V ponuke máme aj jednu dvojlôžkovú izbu bezbarierovú. 

 

 

 

Odporúčame pobyty

Referencie od klientov

S pobytom sme boli maximálne spokojní, na svoje si prišli aj deti aj naši rodičia.Hotel na vysokej…
SARVAR, Hotel Park Inn

V týchto kúpeloch som bol už 2x ale v Hoteli Rubín prvý a myslím, že aj budúci rok zavítam zrovna…
DUDINCE, Hotel Rubín

Všetky referencie »

Newsletter do e-mailu

Aktuálne akcie či zľavy a novinky priamo do vášho e-mailu! Zadajte vašu e-mailovú adresu a zaregistrujte sa.

ÚvodDestinácieKúpeleWellness / relaxRodiny s deťmiSenioriPlavby loďouVíkendovéLast minutePobytyObchodné podmienkyMapa stránokKontakt

© 2011 Bellness.sk. Všetky práva vyhradené.
Webdesign od KREA.