Infocentrum (Po - Pi: 9:00 – 16:30)
SR: 0948 550 770
bellness@bellness.sk
ČR: 222 553 449
bellness@bellness.cz

Hotel Park***

Hotel Park***

Wellness a liečebný Hotel Park***+ má atraktívnu polohu. Nachádza sa v príjemnom a tichom prostredí mestského parku, vedľa ramena rieky Váh, necelých 500 m od pešej zóny a kúpeľného ostrova. Pre svoju polohu je obľúbený u hostí, ktorí vyhľadávajú pokoj a relax, a popri tom chcú mať na dosah centrum spoločenského a kúpeľného diania.

Pobyty:

Hotel Park***+ je  wellness a liečebný hotel, špecializujúci sa na aktívnu prevenciu zdravia u hostí v produktívnom i v poproduktívnom veku. Poskytujeme kvalitné ubytovacie a stravovacie služby, doplnené o atraktívne liečebné procedúry, wellness služby a ďalšie doplnkové služby na úrovni ***+ hotela. Pri zostavovaní našich produktových balíkov - wellness a liečebných pobytov, kladieme dôraz na špecifické potreby našich hostí, vzhľadom na ich vek, možné kontraindikácie i celkové zameranie pobytu.

Našu ponuku doplňujú konferenčné priestory pre 200 hostí a kompletná školiaca technika. Konferencie, kongresy a školenia, v kombinácii so širokou škálou liečebných procedúr a wellness služieb v príjemnom prostredí kúpeľného mesta Piešťany, sú vyhľadávané našimi partnermi z radov firemnej klientely.

Hotel Park***+ je školiacim zariadením pre študentov Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave - Inštitútu fyzioterapie, balneológie a liečebnej rahabilitácie v Piešťanoch.

Izby

Požadovaný komfort a súkromie nájdete v moderne zariadených dvojlôžkových izbách, s možnosťou jednej prístelky. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom, toaletou, satelitnou LCD TV, rádiobudíkom, telefónom, Wi-Fi, fénom, kúpacím plášťom a balkónom s posedením a krásnym výhľadom do prírody. Novinka: izby s klimatizáciou ( príplatok 6eur/izba/noc)

Apartmány

Pre náročnejších hostí ponúkame priestranné moderne zariadené dvoj- a štvorlôžkové apartmány, s oddelenou spálňou a obývačkou. Všetky apartmány sú vybavené kúpeľňou s vaňou, toaletou, satelitnou LCD TV, rádiobudíkom, telefónom, Wi-Fi, chladničkou, rýchlovarnou konvicou, čajovým servisom, fénom, kúpacím plášťom a balkónom s posedením a krásnym výhľadom do prírody.

Stravovanie

Stravovacie služby formou bufetu, výberom z menu alebo á la carte poskytujeme v priestrannej Reštaurácii Park, s kapacitou 150 miest. Súčasťou našej ponuky jedál sú špeciality slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Reštaurácia je pre Vás otvorená denne v čase od 7:00 do 20:00.

Šálku horúcej kávy a čerstvý dezert, pripravený našou cukrárkou, si môžete vychutnať v príjemnom prostredí hotelovej kaviarne. Jej kapacita je 60 miest a v letných mesiacoch je prepojená s letnou terasou, s priamym vstupom do parku. Kaviareň je pre Vás otvorená v nedeľu až štvrtok v čase od 9:00 do 21:00, a piatok a sobotu v čase od 09:00 do 22:00. V hlavnej sezóne hrá v piatok a v sobotu podvečer živá hudba.

Výborným tipom na ukončenie dňa pri pohári dobrého vína je moderný bar na 6. poschodí, s priamym vstupom na panoramatickú strešnú terasu. Bar s kapacitou 20 miest je otvorený pre Vás v piatok a sobotu v čase od 17:00 do 24:00.

Krásnym výhľadom na rieku Váh, park i mesto Piešťany sa môžete potešiť zo strešnej terasy hotela. Počas letných mesiacov sú k dispozícii lehátka na opaľovanie a sprcha. Osviežujúci drink Vám k lehátku radi prinesú pracovníci baru, ktorý je s terasou priamo prepojený.

Wellness procedúry a doplnkové wellness služby, poskytované v našom hoteli, pre Vás kombinujeme do produktových balíkov - wellness pobytov. Pri zostavovaní wellness pobytov kladieme dôraz na segment hostí, pre ktorý je wellness pobyt určený, pričom musí byť vždy zachovaná podstata slova „wellness".

V novopostavenom relaxačnom bazéne s rozmermi 16 x 8,3 x 1,2 m (dĺžka x šírka x hĺbka) nechýbajú vodné atrakcie ako vodopád, dnový gejzír či vodné kreslá s perličkovou masážou a hydromasážou, doplnené o podhladinové osvetlenie. Po kúpaní je Vám k dispozícii 20 lehátok na odpočívanie, ktoré sú rozmiestnené bezprostredne okolo bazéna. Z bazénovej haly je priamy vstup na letnú terasu, na ktorej nájdete ďalších 10 lehátok na opaľovanie Presklená stena bazénovej haly umožňuje krásny výhľad na park nielen z letnej terasy ale i priamo z bazéna. Teplota vody v bazéne je 30 °C.

Maximálna kapacita je 20 osôb. Otváracie hodiny:

každý deň
07:00 - 21:00
piatok, sobota - nočné kúpanie pri sviečkach 21:30 - 23:00

V saunovom komplexe nájdete fínsku saunu, parný kúpeľ a infra saunu. Relaxačná miestnosť so suchým vzduchom je vyhradená k dlhodobejšej relaxácii po saunovaní a vodoliečebných procedúrach. K dispozícii je 10 lehátok. Jacuzzi - víriaca voda izotermickej teploty (36 - 37 °C), pôsobí ako jemná masáž. Vodné trysky, podľa lokalizácie, masírujú rôzne časti tela. Kúpeľ v hydromasážnej vani (jacuzzi) zlepšuje prekrvenie, aktivuje kožné receptory, uvoľňuje svalovú stuhlosť a odstraňuje bolesť. Kapacita jacuzzi je 4 osoby. 

V Hoteli Park pamätáme na maličkosti, ktoré Vám spríjemnia Váš pobyt u nás. V deň príchodu Vás radi privítame v hotelovej kaviarni s uvítacím nápojom.

Od začiatku roka sme spustili pravidelné pohybové aktivity, zamerané na aktívnu prevenciu Vášho zdravia. V rámci nášho fit programu máte možnosť zacvičiť si pilates (pondelok), brušné tance (utorok), aqua fitness (streda), cvičenia s fitloptami (štvrtok), aqua orient dance (piatok) či zumbu (sobota).

Počas týždňa Vám bude hrať živá hudba do tanca alebo na počúvanie. Samozrejmosťou vo vybavení Vašej hotelovej izby je kúpací plášť, v ktorom sa pohodlne dostanete na procedúru alebo do bazéna.

Hotel Park je ambulantným neštátnym zdravotníckym zariadením spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia. Odborným garantom zdravotníckeho zariadenia je hotelový lekár, ktorý je našim hosťom k dispozícii v pracovných dňoch od 7:00 do 15:30.

Orientačné vyšetrenia, vstupné, kontrolné a výstupné lekárske prehliadky s výstupnou lekárskou správou či konzultácie ohľadom špecifických spôsobov stravovania Vám poskytneme v ambulancii lekára, v zdravotníckej časti hotela.

V priestoroch hotela je Free Wifi.

 

 

Odporúčame pobyty

Referencie od klientov

S pobytom sme boli maximálne spokojní, na svoje si prišli aj deti aj naši rodičia.Hotel na vysokej…
SARVAR, Hotel Park Inn

V týchto kúpeloch som bol už 2x ale v Hoteli Rubín prvý a myslím, že aj budúci rok zavítam zrovna…
DUDINCE, Hotel Rubín

Všetky referencie »

Newsletter do e-mailu

Aktuálne akcie či zľavy a novinky priamo do vášho e-mailu! Zadajte vašu e-mailovú adresu a zaregistrujte sa.

ÚvodDestinácieKúpeleWellness / relaxRodiny s deťmiSenioriPlavby loďouVíkendovéLast minutePobytyObchodné podmienkyMapa stránokKontakt

© 2011 Bellness.sk. Všetky práva vyhradené.
Webdesign od KREA.