Infocentrum (Po - Pi: 9:00 – 16:30)
SR: 0948 550 770
bellness@bellness.sk
ČR: 222 553 449
bellness@bellness.cz

MSC Musica

MSC Musica je sesterskou loďou MSC Orchestra a bola postavená v roku 2006. Je vybavená luxusným príslušenstvom, ktoré umožňuje hosťom naplno si užívať elegantné prostredie v rýdzom talianskom štýle. Zajímavosťou je vodopád v hlavnom foyer.
Vybavenie lode: 5 reštaurácií vrátane Kaito Sushi Baru, 10 barov a klubov, 2 bazény, 4 vírivky, multifunkčné športové ihrisko, posilňovňa, minigolf, kúpeľné procedúry, wellness centrum, bežecká dráha, internetová kaviareň, divadlo, kino, diskotéka, kasíno, knižnica, herňa, nákupné centrum, konferenčné miestnosti, galéria a detský klub.
Ubytovanie: 1275 kajút, z toho 18 apartmánov s balkónom, 809 kajút s balkónom, 173 s oknom a 275 vnútorných. 17 kajút je bezbariérových. Všetky typy kajút majú klimatizáciu, interaktívnuTV, minibar, bezpečnostný trezor, rádio, telefón, kúpeľňu s WC a k dispozícií 24 hodinový kajutový servis. Prístup na internet v kajute je za poplatok. Apartmány majú nadštandardný servis.

Odporúčame pobyty

Referencie od klientov

V týchto kúpeloch som bol už 2x ale v Hoteli Rubín prvý a myslím, že aj budúci rok zavítam zrovna…
DUDINCE, Hotel Rubín

S pobytom sme boli maximálne spokojní, na svoje si prišli aj deti aj naši rodičia.Hotel na vysokej…
SARVAR, Hotel Park Inn

Všetky referencie »

Newsletter do e-mailu

Aktuálne akcie či zľavy a novinky priamo do vášho e-mailu! Zadajte vašu e-mailovú adresu a zaregistrujte sa.

ÚvodDestinácieKúpeleWellness / relaxRodiny s deťmiSenioriPlavby loďouVíkendovéLast minutePobytyObchodné podmienkyMapa stránokKontakt

© 2011 Bellness.sk. Všetky práva vyhradené.
Webdesign od KREA.