Infocentrum (Po - Pi: 9:00 – 16:30)
SR: 0948 550 770
bellness@bellness.sk
ČR: 222 553 449
bellness@bellness.cz

MSC Musica

MSC Musica je sesterskou loďou MSC Orchestra a bola postavená v roku 2006. Je vybavená luxusným príslušenstvom, ktoré umožňuje hosťom naplno si užívať elegantné prostredie v rýdzom talianskom štýle. Zajímavosťou je vodopád v hlavnom foyer.
Vybavenie lode: 5 reštaurácií vrátane Kaito Sushi Baru, 10 barov a klubov, 2 bazény, 4 vírivky, multifunkčné športové ihrisko, posilňovňa, minigolf, kúpeľné procedúry, wellness centrum, bežecká dráha, internetová kaviareň, divadlo, kino, diskotéka, kasíno, knižnica, herňa, nákupné centrum, konferenčné miestnosti, galéria a detský klub.
Ubytovanie: 1275 kajút, z toho 18 apartmánov s balkónom, 809 kajút s balkónom, 173 s oknom a 275 vnútorných. 17 kajút je bezbariérových. Všetky typy kajút majú klimatizáciu, interaktívnuTV, minibar, bezpečnostný trezor, rádio, telefón, kúpeľňu s WC a k dispozícií 24 hodinový kajutový servis. Prístup na internet v kajute je za poplatok. Apartmány majú nadštandardný servis.

Odporúčame pobyty

Referencie od klientov

S pobytom sme boli maximálne spokojní, na svoje si prišli aj deti aj naši rodičia.Hotel na vysokej…
SARVAR, Hotel Park Inn

Veľmi pekne ďakujeme za sprostredkovanie tohto rodinného výletu, nemáme žiadne výhrady. Bolo to…
PRAHA, ZOO+Aqua Palace

Všetky referencie »

Newsletter do e-mailu

Aktuálne akcie či zľavy a novinky priamo do vášho e-mailu! Zadajte vašu e-mailovú adresu a zaregistrujte sa.

ÚvodDestinácieKúpeleWellness / relaxRodiny s deťmiSenioriPlavby loďouVíkendovéLast minutePobytyObchodné podmienkyMapa stránokKontakt

© 2011 Bellness.sk. Všetky práva vyhradené.
Webdesign od KREA.