Infocentrum (Po - Pi: 9:00 – 16:30)
SR: 0948 550 770
bellness@bellness.sk
ČR: 222 553 449
bellness@bellness.cz

Wellness Hotel Patince ****

Wellness Hotel Patince ****

Väčšina ľudí túži v dôsledku rýchleho a stresujúceho životného štýlu po harmónii a pohode. Pre svoju dovolenku hľadá predovšetkým dni plné oddychu – pre telo, dušu aj myseľ. Wellness hotel Patince**** bude vašou oázou pokoja, miestom, kde budete môcť vypnúť a zabudnúť na starosti. Našim hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníka. Ponúkame vám nielen na mieru a odborníkmi zostavené pobyty a služby, ale aj osobitý prístup ku každému klientovi podľa individuálnych želaní. Tým sa pobyt vo Wellness hoteli Patince stane pre vás zážitkom z oddychu.

Pobyty:

Ubytovanie

Súčasťou komplexu je štvorhviezdičkový hotel. Vychutnajte si ubytovanie v komfortne zariadených dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky (aj detské postieľky), rodinných izbách, nadštandardných Superior a De luxe izbách a luxusných apartmánoch, s celkovou kapacitou 218+32 lôžok. Všetkých 99 izieb je klimatizovaných, s vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. K vybaveniu štýlovo a farebne citlivo zladených izieb štandardne patrí TV, rádio, telefón, chladnička s minibarom, trezor. Väčšina izieb má balkón. Luxusné apartmány s kapacitou 2 až 6 lôžok poskytujú naozaj výnimočný komfort. Kombinácia dreva a prírodných odtieňov umocňuje pocit harmónie.

Apartmány s obývačkou a spálňami, vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením sú klimatizované a vybavené plazmovou obrazovkou, rádiom, telefónom, chladničkou s minibarom, trezorom a internetovou prípojkou. Výnimočný je mezonetový apartmán na 3. poschodí.

Reštaurácia

Kuchyňa ponukou ľahkých a nápaditých jedál vyhovie aj najnáročnejšiemu hosťovi. V jedálnom lístku si nájde každý to svoje... vegetariánsku, delenú stravu, klasické jedlá stredomorskej kuchyne, ako aj špeciality maďarskej kuchyne... európskej kuchyne.

Ponuku skvelých jedál dobre dopĺňa široký výber regionálnych, ako aj zahraničných vín. V priaznivom počasí si jedlo môžete vychutnať aj na letnej terase pri jazere. Wellness bar ponúka rýchle občerstvenie formou ľahkých jedál a nápojov.

Štýlová hotelová reštaurácia má kapacitu 80 osôb a je určená nielen pre hotelových hostí. Jej súčasťou je terasa pri jazierku, ktorá je k dispozícii v priaznivom počasí.Pochutiť si môžete v reštaurácii a vo Wellness bare, ktorý sa nachádza priamo v bazénovej hale. Raňajky a večera sa podávajú v hotelovej reštaurácii formou bufetových stolov. Obed na základe výberu z jedálneho lístka.

Bowling bar

Luxusný interiér nášho Wellness centra vám ponúka nielen príjemný relax, ale aj množstvo doplnkových služieb. Aktívnu formu oddychu zabezpečí nočný kokteilový bar so širokou ponukou miešaných nápojov, dvoma bowlingovými dráhami a biliardovým stolom. Interiér baru je vhodný na príjemné posedenie s priateľmi, obchodnými partnermi... vhodný na zábavu, ako aj organizovanie rôznych firemných akcií. Ak plánujete bowlingový turnaj, vieme vám zabezpečiť komplexnú organizáciu, medziturnajovú zábavu, vyhodnotenie, kultúrny program... Ak si chcete jednoducho len zahrať, dráhy si môžete rezervovať na hotelovej recepcii.

Lobby bar

V hotelovej hale pri recepcii na vás čaká lobby bar na príjemné posedenie s rôznymi druhmi kvalitnej kávy, čerstvými zákuskami a miešanými nápojmi.

V našich bazénoch využívame vodu z vlastného termálneho prameňa. Bazénový svet je komplex bazénov s využitím vody z termálneho vrtu, ktorá je špeciálne upravovaná tak, aby bola zdravotne a hygienicky vyhovujúca. Naša termálna voda má priaznivý účinok na pohybové ústrojenstvo človeka a priaznivo pôsobí proti jeho chorobám. Bahno z jazera sa od dávnych čias používalo na liečebné účely. Termálny prameň Hévíz s teplotou 27°C, ktorý vyviera z hĺbky 200 m, patrí k reťazi pridunajských prameňov, ktorá sa začína pri Patinciach a končí na Margitinom ostrove pri Budapešti.

Veľký relaxačný bazén - najväčší krytý relaxačný bazén na Slovensku s hĺbkou vody 1,2 m a množstvom atrakcií, ako sú napríklad masážne vodné postele a delá, trysky, chrliče, divoká rieka a jaskyňa. Voda má teplotu cca 31°C.

Kľudový bazén - ideálne miesto na oddych. Voda v bazéne má príjemných 36°C a má priaznivé účinky na pohybové ústrojenstvo a jeho ochorenia.

Vírivka - pre Vaše uvoľnenie a regeneráciu tela je Vám k dispozícii aj 10-miestna vírivka, v ktorej teplota dosahuje 35°C. Pobyt v nej má mimoriadne priaznivé účinky na ľudský organizmus.

Detský vnútorný bazén - Vaše ratolesti sa do sýtosti vyšantia v bazéniku s toboganom. Voda je termálna, má teplotu 34°C a je hlboká len 70 cm.

Odporúčame pobyty

Referencie od klientov

Dobrý deň,chceli by sme sa poďakovať v mene našich rodičov, ktorým sme u vás zakúpili víkendový…
BRUSNO, Hotel Poľana

S pobytom sme boli maximálne spokojní, na svoje si prišli aj deti aj naši rodičia.Hotel na vysokej…
SARVAR, Hotel Park Inn

Všetky referencie »

Newsletter do e-mailu

Aktuálne akcie či zľavy a novinky priamo do vášho e-mailu! Zadajte vašu e-mailovú adresu a zaregistrujte sa.

ÚvodDestinácieKúpeleWellness / relaxRodiny s deťmiSenioriPlavby loďouVíkendovéLast minutePobytyObchodné podmienkyMapa stránokKontakt

© 2011 Bellness.sk. Všetky práva vyhradené.
Webdesign od KREA.