Infocentrum (Po - Pi: 9:00 – 16:30)
SR: 0948 550 770
bellness@bellness.sk
ČR: 222 553 449
bellness@bellness.cz

Hotel Kaskáda**

Hotel Kaskáda**

V danom ubytovacom zariadení nájdete všetko potrebné pre svoj relax - priestorné a útulné izby, pohodlné ubytovanie, širokú ponuku služieb aquacentra, ústretový a prívetivý personál. Toto všetko si môžete užiť v pokojnej časti kúpeľného mesta Bojnice s bohatou históriou a krásnym prírodným prostredím, cca 15 minút pešo od historického centra so zámkom a ZOO .

Pobyty:

HOTEL KASKÁDA**, BOJNICE

Ubytovanie:

Pripravili sme pre Vás komfortné ubytovanie v 8 dvojlôžkových izbách a 8 apartmánoch s možnosťou prístelky. Dva z apartmánov sú rodinné s dvomi samostatnými spálňami, jeden apartmán je prispôsobený pre imobilných hostí. Celková kapacita ubytovania je 36 pevných lôžok a prísteliek. V každej izbe nájdete TV-SAT, rádio, telefón s priamou linkou, minubar a samozrejmosťou je pripojenie WiFi. Každá izba je vybavení kúpeľňou s WC, sprchou a vaňou ( apartmány ).

Reštaurácia:

Reštaurácia „Kontesa de Jean Ville“ má kapacitu 80 miest a je vhodná na usporiadanie rodinných a spoločenských udalostí – svadby, promócie, krstiny, plesy a iné slávnostné príležitosti.V tomto príjemnom prostredí, ktorého atmosféru dotvára krb, Vám ponúkame našu základnú stravovaciu službu – raňajky. V širokej ponuke švédskeho stola určite nájde každý to správne pre seba. Súčasťou reštaurácie je Zlatý salónik s kapacitou 25 osôb.

Aquacentrum:

Pre relax v aquacentre môžete využiť bazén s protiprúdom, solárium, saunu, bylinkové kade a hydromasážne vane. Vo fitness centre nájdete kvalitné stroje na cvičenie – súkromné prostredie malej telocvične vyhovuje predovšetkým menej odvážnym, ktorí neradi využívajú veľké fitness centrá.  Keďže k správnemu relaxu patrí určite masáž, k dispozícii sú Vám naši maséri so širokou ponukou kvalitných služieb.

 

 

 

Odporúčame pobyty

Referencie od klientov

Dobrý deň,chceli by sme sa poďakovať v mene našich rodičov, ktorým sme u vás zakúpili víkendový…
BRUSNO, Hotel Poľana

V týchto kúpeloch som bol už 2x ale v Hoteli Rubín prvý a myslím, že aj budúci rok zavítam zrovna…
DUDINCE, Hotel Rubín

Všetky referencie »

Newsletter do e-mailu

Aktuálne akcie či zľavy a novinky priamo do vášho e-mailu! Zadajte vašu e-mailovú adresu a zaregistrujte sa.

ÚvodDestinácieKúpeleWellness / relaxRodiny s deťmiSenioriPlavby loďouVíkendovéLast minutePobytyObchodné podmienkyMapa stránokKontakt

© 2011 Bellness.sk. Všetky práva vyhradené.
Webdesign od KREA.