Infocentrum (Po - Pi: 9:00 – 16:30)
SR: 0948 550 770
bellness@bellness.sk
ČR: 222 553 449
bellness@bellness.cz

Plavby loďou

V prípade záujmu o zaslanie alebo informovanie sa o aktuálnych ponukách alebo zľavách kontaktujte naše asistentky na hore uvedených telefónnych číslach alebo zaslaním e-mailu na našu adresu .(Pre zobrazenie tejto e-mailovej adresy musíte mať zapnutý JavaScript)

Doprajte si pohodlie! Zažite dovolenku  na luxusných lodiach v krásnych kajutách, pri bazénoch priamo na palube, s prístupom ku všetkým športovým a zábavným zariadeniam , s možnosťou využitia gurmánskych reštaurácií a množstvom iných atrakcií.
Plavba loďou je nevšedný zážitok, uvidíte nádherné západy a východy slnka, zaujímavé miesta, zabavíte sa a spoznáte nových priateľov.  Začnete relaxovať od okamžiku vašej rezervácie s vedomím, že o každý detail vašej dovolenky je už postarané. Od nalodenia až po návrat do prístavu. V cene je zahrnuté ubytovanie, stravovanie, zábava, mnoho športových príležitostí, fitness, relaxačné zariadenia, detský kútik, divadlo... Bez ohľadu na to, ktorú plavbu si zvolíte, budete vždy presne vedieť, čo je poskytované zdarma a aké ďalšie služby sú k dispozícií.
V každom prístave máte možnosť absolvovať výlet, kde spoznáte mesto a okolie, pamiatky, okúpete sa na najkrajších plážach alebo využijete voľný čas na nákupy.

V PRÍPADE ZÁUJMU O VIAC PLAVIEB, ZMENU PROGRAMU ALEBO VIACERÝCH VARIÁNT PLAVBY, KTORÉ NEMÁME V AKTUÁLNEJ PONUKE NA STRÁNKE NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE NA TEL. ČÍSLE037 651 85 84, 0948 550 770 ALEBO E-MAILOM NA bellness@bellness.sk. OBRATOM VÁM ZAŠLEME AKTÁLNU PONUKU ZÁJAZDOV AJ S CENAMI. 

 

Referencie od klientov

Veľmi pekne ďakujeme za sprostredkovanie tohto rodinného výletu, nemáme žiadne výhrady. Bolo to…
PRAHA, ZOO+Aqua Palace

S pobytom sme boli maximálne spokojní, na svoje si prišli aj deti aj naši rodičia.Hotel na vysokej…
SARVAR, Hotel Park Inn

Všetky referencie »

Newsletter do e-mailu

Aktuálne akcie či zľavy a novinky priamo do vášho e-mailu! Zadajte vašu e-mailovú adresu a zaregistrujte sa.

ÚvodDestinácieKúpeleWellness / relaxRodiny s deťmiSenioriPlavby loďouVíkendovéLast minutePobytyObchodné podmienkyMapa stránokKontakt

© 2011 Bellness.sk. Všetky práva vyhradené.
Webdesign od KREA.